Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cassidy shet miliona albume nga varri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Cassidy shet miliona albume nga varri   28/12/2008, 19:51

Kėngėtarja e ndjerė Eva Cassidy ka arritur njė rekord nė Britani tė madhe duke shitur mė shumė se 3.5 milionė albume, 12 vjet pas vdekjes sė saj.Albumi i fundit i saj, “Somewhere” ėshtė shitur nė 100.000 kopje nė Britani, duke zėnė vendine katėrt nė top-listat e albumeve mė tė shitura.

Cassidy ka lansuar vetėm njė album sa ishte gjallė, ndėrsa pas vdekjes sė saj janė lėshuar edhe dhjetė CD tė cilat pėrfshinin koncertet dhe miksimet e kėngėve tė saj.

Eva Cassidy vdiq nė vitin 1996 nga kanceri nė moshė 33-vjeēare.

Eva Cassidy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cassidy shet miliona albume nga varri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: