Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winslet: Nuk jam aktore pornografike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Winslet: Nuk jam aktore pornografike   28/12/2008, 19:50

Aktorja britanike Kate Winslet, e cila ėshtė e martuar me regjisorin e filmit "Revolutionary Road", Sam Mendes, e ka mbrojtur vendimin e saj pėr t’u paraqitur lakuriq nė disa skena filmike, duke thėnė se burrit tė saj nuk i pengon zhveshja e saj nėpėr filma.“Sam nuk bėhet xheloz, sepse unė nuk jam aktore pornografike. Unė nuk dal nė skenė tė kryej marrėdhėnie seksuale me meshkuj tjerė gjatė punės sime. Ajo qė bėj unė nuk ėshtė diēka pėr tė cilėn ai duhet tė bėhet xheloz”.

“Unė mendoj se cilido nivel i lakuriqėsisė sime nė ndonjė film ka qenė shumė relevant dhe e ka zbukuruar mė shumė subjektin e filmit”, ka thėnė aktorja e filmit “Titanic”.Kate Winslet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winslet: Nuk jam aktore pornografike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: