Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fejohet Gisele Bundchen?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Fejohet Gisele Bundchen?   28/12/2008, 19:49

Supermodelja Gisele Bundchen ėshtė fejuar me tė dashurin e saj, yllin e sportit Tom Brady, bėjnė tė ditur raportet e fundit.
Bukuroshja braziliane i ka thėnė “Po” propozimit tė Bradyt nė njė anije private me tė cilėn udhėtonin dyshja.

Bunchen dhe Brady janė nė lidhje qė nga viti 2006, kur ky i fundit u nda nga aktorja Bridget Moynahan, me tė cilėn ka edhe njė djalė 16-muajsh.Gisele Bundchen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fejohet Gisele Bundchen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: