Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Wilkinson nuk pozon mė nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Wilkinson nuk pozon mė nudo   24/12/2008, 22:37

Ylli i shout "The Girls Next Door", Kendra Wilkinson, ėshtė betuar se kurrė nuk do tė pozojė nudo me qėllim qė tė bėjė njė jetė normale si njė grua e ndershme.Bukuroshja bionde e cila ėshtė bėrė e famshme si njėra nga tė dashurat e bosit tė revistės “Playboy”, Hugh Hefner, ka njoftuar qė nė qershor tė vitit qė vjen do tė martohet me tė dashurin e saj, yllin e futbollit amerikan, Hank Baskett.

23-vjeēarja thotė se ceremonia martesore do tė shėnojė fundin e lakuriqėsisė sė saj. “Po heq dorė nga tė gjitha gjėrat qė kanė tė bėjnė me lakuriqėsinė... Jam e gatshme qė thjeshtė tė martohem”, ka thėnė Wilkinson.Kendra Wilkinson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Wilkinson nuk pozon mė nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: