Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Page nė rolin e njė lesbike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Page nė rolin e njė lesbike   24/12/2008, 22:36

Aktorja e filmit “Juno”, Ellen Page, do tė luaj edhe njė tjetėr rol kontroversal, ajo do ta luajė rolin e njė lesbike nė njė film i cili bazohet nė ngjarje tė vėrtetė.Aktorja e filmit “Juno”, Ellen Page, do tė luaj edhe njė tjetėr rol kontroversal, ajo do ta luajė rolin e njė lesbike nė njė film i cili bazohet nė ngjarje tė vėrtetė.

Page, e cila ka luajtur rolin njė tinejxhere shtatzėnė nė filmin e vitit 2007, kėtė radhė do tė aktrojė nė dramėn e cila flet pėr njė polic tė New Jerseyt, Laurel Hester.

“Defamer” njofton se Page do ta luajė rolin e partneres sė Hester, Stacie.
Ellen Page
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Page nė rolin e njė lesbike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: