Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Luckett debuton nė film

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Luckett debuton nė film   24/12/2008, 22:35

Ish-anėtarja e Destiny’s Child, LeToya Luckett, do tė bėjė njė debutim filmik nė adaptimin e njė mjuzikli ku ajo ka marrė pjesė mė parė.Producentėt e studios filmike “Warner Premiere” kanė vendosur ta shndėrrojnė nė film shoun skenik tė Lucket “Preacher's Kid”, i cili pritet tė del kah vera e vitit tė ardhshėm.

Kėngėtarja e cila nė vitin 2000 ishte zėvendėsuar nga Michelle Williams nė grupin e vajzave tė muzikės R&B, do ta luajė rolin kryesor nė film.
LeToya Luckett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Luckett debuton nė film
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: