Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   24/12/2008, 19:09

Sipas shumė kerkesave sidomos nga Vizitorėt, Libri i Vizitorėve tash mė ėshtė e gatcme pėr pėrdorim nga ana e Vizitorėve po ashtu edhe nga antarėt e forumit dhe nga Stafi drejtues.

Mjafton tė ndiqen me kujdes kėto udhezimet :

1) Pėr tė derguar mesazhin kliko: Shėno librin e vizitorėve

2) Shkruaj Emrin ose (Vizitor sipas dėshirės).

3) Dėrgo mesazhin Send

4) Ploteso me kujdes kodin e sigurisė (imazh) qė do shfaqet mė mbrapa,dhe klikoni Paraqit

Me rrespekt nga Albania Team

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   24/12/2008, 22:27

AdmiraL e tash vetem vizitoret e pa rregjistruar mund me shenu ne librin e vizitorve ose edhe na qe jena te rregjistruar Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   25/12/2008, 21:29

ProfessionaL shkruajti:
AdmiraL e tash vetem vizitoret e pa rregjistruar mund me shenu ne librin e vizitorve ose edhe na qe jena te rregjistruar Razz

ProfessionaL Q'dokush mund me shenu ne Librin e Vizitorve.
Udhezimet te lart permendura vlejn vetem per vizitoret.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   25/12/2008, 22:06

Hehe Ok Admin flm per Ndihmen Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   26/12/2008, 03:11

AdmiraL T'lumshin durt edhe kamt hahahaha per librin e vizitorve tongue Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   12/1/2009, 03:07

shum bukur Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   15/1/2009, 00:12

Faleminderit per pelqimin nga ana juaj. Jeni te mrekullueshem Very Happy

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   15/1/2009, 04:51

hahahhaha AdmiraL po valla te gjith jena te mrekullushem KIS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: