Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Julia Roberts "ngrinė" karrierėn pėr fėmijėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Julia Roberts "ngrinė" karrierėn pėr fėmijėt   15/11/2007, 03:41

Njėra nga aktoret mė tė paguara nė botė ka vendosur qė pėr njė kohė tė tėrhiqet nga bota e aktrimit. Ajo dėshiron qė tė kaloj mė shumė kohė nė shtėpi e rrethuar nga fėmijėt e saj, numrin e tė cilėve planifikon edhe ta rris.
Aktorja 40-vjeēare dhe nėna e tre fėmijėve, e cila deri para pak kohe ka fituar nga 20 milionė dollarė pėr film, ka thėnė qė ėshtė krejtėsisht e lumtur nė shtėpi me fėmijėt e saj dhe se nuk dėshiron mė tė jetė njė grua e dhėnė vetėm pas punės e cila xhiron film pas filmi.
"Tani dua tė jem vetėm nėnė dhe tė punojė vetėm kohė pas kohe", ka thėnė Julia Roberts pėr Daily Express.
Ylli i filmit “Pretty Woman” ėshtė e martuar me kameramanin Danny Moder, me tė cilin ka binjakėt dyvjeēar Phinnaeus e Hazel, si dhe pesėmuajshin Henry.
Edhe pse kėnaqet duke qenė nėnė, ajo thotė qė nuk e ka ndėrmend tė zgjerojė familjen e saj nė mėnyrėn tė cilėn e kanė bėrė Angelina Jolie e Brad Pitt.
Edhe pse kėnaqem me fėmijėt e mi, ata mė marrin aq shumė energji. Nuk dua tė di se si duket kjo po tė ishin pesė", ka thėnė Roberts.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Julia Roberts "ngrinė" karrierėn pėr fėmijėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: