Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Parlamenti skocez nderon AC/DC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Parlamenti skocez nderon AC/DC   20/12/2008, 18:40

Rokerėt legjendarė tė grupit "AC/DC" do tė marrin njė ēmim tė pazakontė. Ata do tė nderohen nga politikanėt e parlamentit skocez.
Grupi me bazė nė Australi ka lidhje tė forta me Skocinė, pasi qė themeluesit Angus dhe Malcolm Young janė lindur nė Glasgou, ndėrsa frontmeni tragjik Bon Scott vinte nga Kirriemuir.

Kėshtu Parlamenti skocez pritet t’ua ndajė rokerėve ēmimin me titull “AC/DC, Ju pėrshėndesim”, pėr nder tė punės sė tyre dhe arritjeve tė mėdha tė grupit.

AC/DC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Parlamenti skocez nderon AC/DC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: