Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Minatori: Jemi mё tё mirёt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Minatori: Jemi mё tё mirёt   20/12/2008, 18:38

Solisti i rok-bendit legjendar kosovar Minatori, Naser Gjinovci, ka thёnё nё njё intervistё pёr Radiotelevizionin e Kosovёs, se ai dhe bendi i tij pa dyshim janė mё tё mirёt nё stilin e tyre.
Gjinovci, dhe anėtari tjetėr i bendit, kitaristi Mufail Limani, ishin mysafir tё emisionit Oksigjen, qё udhėhiqet nga humoristi Besim Dina. Tё pyetur me shaka nёse mendojnė se janė rokerёt mё tё mirё shqiptar, ata duke qeshur e kanё pohuar kёtё.

“Deri para nja gjashtė muajve, kam menduar dhe seriozisht kam pasur disa dilema, por tash vėrtet mendoj se jam mё i miri”, ka thёnё Gjinovci.

Solisti i rok-bendit Minatori, Naser Gjinovci
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Minatori: Jemi mё tё mirёt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: