Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēani: Ndjehem mė shumė grek

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Ēani: Ndjehem mė shumė grek   20/12/2008, 18:37

Udhėheqėsi i emisionit "Zonė e lirė", Arjan Ēani, ka konfirmuar se ka prejardhje greke, ndėrkohė ėshtė shprehur se ndjehet mė shumė grek sesa shqiptar.
Kėto komente Ēani i ka bėrė gjatė pjesėmarrjes nė emisionin, “Deja vu”, ku ka thėnė se nėna e tij ėshtė greke, ndėrsa babanė e ka shqiptar, porse shpirti i tij grek ėshtė mė dominues nė raport me atė shqiptar.
“Unė kam nėnėn greke dhe deri nė moshėn pesėvjeēare mė ka rritur gjyshja ime nga nėna, ndėrsa gjuha e parė qė kam mėsuar ka qenė greqishtja. Mė shumė se gjysma ime ėshtė greke”, ėshtė shprehur Ēani.
Arjan Ēani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ēani: Ndjehem mė shumė grek
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: