Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney takohet me ish-tё dashurin e Paris

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Britney takohet me ish-tё dashurin e Paris   20/12/2008, 18:36

Britney Spears mund tё jetё shqetėsimi i Paris Hilton, pasi ylli i muzikės pop raportohet se ёshtё duke dalё me ish-tё dashurin e trashėgimtares sё hoteleve, Benji Madden.
Sipas raporteve, kёngёtarja ёshtё afruar me rokerin e Good Charlotte pasi ata janė prezantuar me njёri-tjetrin nga menaxheri i Spears, Larry Rudolph, menjёherё pas ndarjes sё Madden nga Hilton.

Sipas njё burimi, dyshja kanė darkuar sё bashku nё njё hotel nё Los Angeles dhe janė parё disa herё qё nga momenti i njoftimit.

“Ata kanё zhvilluar disa takime. Ajo duket se e pėlqen Benjin shumё dhe ai duket po ashtu si ajo”, ka thёnё burimi anonim.

Benji Madden u nda nga Paris Hilton nё muajin e kaluar, pas nёntё muajsh sё bashku.Britney Spears
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Britney takohet me ish-tё dashurin e Paris
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: