Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Libri i Vizitorėve

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 33
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   16/2/2010, 17:16

Pershendetje per te gjith ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kosovari
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   3/11/2010, 16:53

Hajd per hajer dizajni i ri :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
never
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   3/11/2010, 22:14

qyre more qka kan ba huahuahauhauha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hekurandedej
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 51
Location : KAVAJE
Registration date : 06/09/2011

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   6/9/2011, 18:36
Pershendetje jam AGIM DEDEJ i identifikuar me emrin HEKURAN jam nga KAVAJA banoj ne KAVAJ
JAM 44 vjec me profesion MURATOR dh SHKRIMTAR faleminderit kalofshim sa me mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arman
VizitorMesazhTitulli: hi   13/11/2011, 22:41

Pershendetje per te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   14/11/2011, 17:28

Pershendetje Agim uroj t'ja kalosh sa ma mir ne forum. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Egzona
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   24/11/2011, 05:57

Pershendetje o forumist te dashur I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Libri i Vizitorėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Libri i Vizitorve-
Kėrce tek: