Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ermali nė Londėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Ermali nė Londėr   16/12/2008, 20:23

Pas koncertit tė mbajtur nė Gjermani para fansave tė tij tė shumtė nė fillim tė kėtij muaji, kėngėtari Ermal Fejzullahu do tė mbajė njė koncert tė radhės nė Londėr, si pjesė e 'turneut' tė tij evropian.Ermali ėshtė shumė i pėlqyer nga publiku, sidomos kur kėndon live, pasi qė bėn kombinimin e kėngėve dhe zhanreve tė cilat i performon para fansave tė tij.

Mėsohet se kėngėtari i hitit “E shkuar e harruar” me datėn 21 tė kėtij muaji do tė kėndojė nė kryeqytetin britanik ku e presin shumė adhurues tė muzikės sė tij.
Ermal Fejzullahu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ermali nė Londėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: