Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney e dėshiron Madonnėn nė turne

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Britney e dėshiron Madonnėn nė turne   15/12/2008, 19:45

Britney Spears dėshiron qė shoqja e saj, syperylli i muzikės pop Madonna, te jetė mysafire speciale nė turneun e saj, i cili planifikohet tė fillojė vitin e ardhshėm.
Britney ka qenė mysafire e Madonnės nė koncertin e Los Angelesit nė muajin nėntor, si pjese e turneut tė Mbretėreshės sė muzikės pop, “Sticky & Sweet”, ndėrsa tani ajo dėshiron qė Madonna t’ia kthejė borxhin dhe tė shfaqet nė New Orleans nė mars tė vitit 2009.

“Ekzistojnė plane qė Madonna tė paraqitet nė koncert. Aktualisht jemi duke punuar nė orare dhe caktimin e datave”, ka thėnė koreografi Wade Robson.

Britney dhe Madonna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Britney e dėshiron Madonnėn nė turne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: