Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Inva Mula shtyn koncertin nė Spanjė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Inva Mula shtyn koncertin nė Spanjė   15/12/2008, 19:45

Sopranoja shqiptare Inva Mula ėshtė dashur ta anulojė njė koncert tė paraparė tė mbahej nė njė qytet spanjoll pėr shkak tė problemeve shėndetėsore.Organizatorėt e koncertit i cili duhej tė mbahej nė qytetin Las Palmas de Gran Canaria kanė njoftuar se koncerti i parapatė pėr 9 dhjetor nė Teatrin Perez Galdos, nuk do tė mbahet nė datėn e caktuar.

Nė njoftim thuhet se sopranoja e mirėnjohur nė Evropė kėtė koncert do ta mbajė nė sezonin e ardhshėm.
Inva Mula
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Inva Mula shtyn koncertin nė Spanjė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: