Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kylie do t’ i kthehet aktrimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Kylie do t’ i kthehet aktrimit   15/12/2008, 19:44

Kėngėtarja e muzikės pop, Kylie Minogue, dėshiron qė dikur mė vonė nė jetėn e saj t’i rikthehet karrierės filmike, pasi qė vazhdimisht mendon se s’i do tė ishte po tė mos kishte filluar tė merrej me kėndim.
Minogue e ka filluar karrierėn si aktore nė telenovelėn australiane tė viteve tė tetėdhjeta, “Neighbours”, para se tė bėhej kėngėtare e famshme, ndėrkohė qė tani dėshiron qė t’i kthehet sėrish aktrimit.

“Jam pėrqendruar aq shumė te muzika saqė nganjėherė harroj se hapat e parė nė karrierė i kam bėrė si aktore. Shpesh pyes veten si do tė ishte po tė kisha vazhduar me aktrim dhe tė mos isha marrė me muzikė. Planifikoj qė nė tė ardhmen tė paraqitem nė ndonjė film ose ndonjė shfaqje skenike”, ka thėnė kėngėtarja australiane.
Kylie Minogue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kylie do t’ i kthehet aktrimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: