Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Coolio do tė marrė pjesė nė Big Brother

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Coolio do tė marrė pjesė nė Big Brother   15/12/2008, 19:43

Kėngėtari i muzikės rep, Coolio, ka vendosur tė marrė pjesė nė shoun real britanik "Celebrity Big Brother".Kėngėtari i hitit “Gangsta's Paradise” do t’u bashkėngjitet njė grupi konkurruesish tė famshėm tė cilėt do ta sfidojnė njėri-tjetrin brenda shtėpisė sė Big Brother duke mos pasur kontakt me ambientin e jashtėm.

Sipas AllHipHop.com, pjesėmarrės nė shoun, i cili do tė fillojė na janarin e vitit qė vjen, do tė jetė edhe aktori Verne Troyer.
Coolio
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Coolio do tė marrė pjesė nė Big Brother
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: