Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Scherzinger nuk do tė tolerojė tradhtinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Scherzinger nuk do tė tolerojė tradhtinė   15/12/2008, 19:40

Anėtarja e bendit Pussycat dolli, Nicole Scherzinger, ėshtė zotuar se do tė prishė lidhjen me ngasėsin e Formula 1, Lewis Hamilton, nėse ai e tradhton ndonjėherė.30-vjeēarja ėshtė e sigurt se ajo nuk do tė tolerojė “kurvarllėkun” dhe, edhe pse e dashuron 23-vjeēarin, ajo do tė ndahej menjėherė nėse kjo ndodh rastėsisht.

“Ne vėrtet i besojmė njėri-tjetrit, por unė do t’i jepja vizė nėse ai mė tradhton. Secila femėr me respekt dhe e cila e ēmon veten nuk do ta toleronte kėtė”, ka thėnė kėngėtarja.Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Scherzinger nuk do tė tolerojė tradhtinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: