Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Knowless ėshtė ‘e pistė’ nėpėr shtėpi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Knowless ėshtė ‘e pistė’ nėpėr shtėpi   15/12/2008, 19:40

Ylli i muzikės r’n’b, Beyonce Knowless, thotė se ndjehet mė seksi pėr burrin e saj Jay-Z kur sillet vėrdallė nėpėr shtėpi me kėmbė tė zbathura dhe me flotė tė prishura.27-vjeēarja rrallė shihet nė publik pa ndonjė veshje glamuroze dhe thotė se ėshtė e dhėnė pas takave tė larta. Por, ajo ėshtė ndryshe nė jetėn e saj nė shtėpi.

“Ndjehem shumė seksi kur eci nėpėr shtėpi kėmbėzbathur dhe me flokė tė ērregulluara. Lidhja jonė ėshtė shumė e lirė. Ne e respektojmė njėri-tjetrin. E dini, dikush ju do me mėnyrėn se si ju trajton. Ndonjėherė mendoj si mashkull. Nėse bėj diēka keq, nuk emocionohem”, ka thėnė Beyonce.Beyonce Knowless
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Knowless ėshtė ‘e pistė’ nėpėr shtėpi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: