Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Watts bėhet nėnė pėr sė dyti herė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Watts bėhet nėnė pėr sė dyti herė   15/12/2008, 19:39

Aktorja Naomi Watts ka sjellė nė jetė fėmijėn tė dytė me burrin e saj, aktorin Liev Schreiber.Watts, 40-vjeēare, dhe Schreiber, 41-vjeēar, mirėpritėn djalin e tyre tė dytė gjatė tė shtunės nė New York.

“Mund tė konfirmoj se ajo ka lindur njė foshnjė djalė, gjatė ditės sė djeshme”, ka konfirmuar zėdhėnėsi i ēiftit.

Ēifti ka edhe njė djalė, Alexander, i cili u lind nė vitin 2007 nė Los Angeles.
Naomi Watts
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Watts bėhet nėnė pėr sė dyti herė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: