Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna dhe Ritchie kalojnė Krishtlindjet sė bashku?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Madonna dhe Ritchie kalojnė Krishtlindjet sė bashku?   15/12/2008, 19:37

Madonna dhe ish-burri i saj Guy Ritchie, planifikojnė t’i kalojnė festat e fundvitit sė bashku nė pronėn e tyre nė Angli, pėr hir tė fėmijėve tė tyre.


Dyshja qė nga divorci i tyre nė muajin e kaluar, janė grindur rreth kujdesit pėr tre fėmijėt e tyre, djalin Rocco, 8, djalin e adoptuar David, 3, vajzėn e Madonnas, Lourdes, 12-vjeēare.

Por ata kanė vendosur tė bėjnė paqe gjatė periudhės sė Krishtlindjes dhe do t’i kalojnė festat sė bashku nė shtėpinė e tyre 15 milionė dollarėshe, Ashcombe House nė Wiltshire, Angli.

“Madonna dhe Guy dėshirojnė mė tė mirėn pėr fėmijėt e tyre, andaj ajo ka vendosur tė vijė nė Britani qė ata tė mund tė jenė me babanė. Madonna do tė arrijė nė Angli mė 23 dhjetor dhe planifikon tė qėndrojė pėr Krishtlindje”, ka bėrė tė ditur njė burim i afėrt me yllin e muzikės.
Madonna dhe ish-burri i saj, Guy Ritchie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna dhe Ritchie kalojnė Krishtlindjet sė bashku?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: