Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ē’ndodh kur njėri mban dietė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Ē’ndodh kur njėri mban dietė   14/12/2008, 21:58

Shkencėtarėt kanė analizuar se ēka ndodh me njėrin nga partnerėt kur tjetri mban dietė.Gjatė njė periudhe dymbėdhjetėmujore janė pėrcjellė 360 ēifte martesore, ku njėri nga partnerėt pėr shkak tė mbipeshės ose diabetit ėshtė dashur tė mbajė dietė.

Rezultatet kanė treguar se edhe partneri tjetėr ka pasur dobi nga dieta: ėshtė dobėsuar, si dhe ka zvogėluar konsumimin e energjisė dhe yndyrave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ē’ndodh kur njėri mban dietė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Shėndeti-
Kėrce tek: