Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Del Toro i shqetėsuar pėr filmin e Che Guevaras

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Del Toro i shqetėsuar pėr filmin e Che Guevaras   14/12/2008, 21:55

Gjatė xhirimit tė filmit "Che", aktori Benicio Del Toro ka qenė i frikėsuar se filmi mund tė dėshtojė totalisht.Aktori me prejardhje portorikane ka qenė i bindur se roli i tij nė portretizimin e komandantit revolucionar Che Guevara, dhe realizimi i filmit nė pėrgjithėsi ishte njė punė e cila vėshtirė se do tė pėrfundonte mbarė.

“Jam shumė i kėnaqur me realizimin e filmit. Nė njė moment kam menduar se do tė ishte njė dėshtim i madh dhe nuk do tė bėhej kurrė ky film”, ka thėnė Del Toro, i cili veē rolit kryesor ėshtė edhe producent i filmit.
Benicio Del Toro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Del Toro i shqetėsuar pėr filmin e Che Guevaras
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: