Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 DeNiro:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: DeNiro:   14/12/2008, 21:53

Robert DeNiro ёshtё duke i inkurajuar kolegёt e tij tё famshėm tё heqin dorё nga Hollywoodi pёr tu zhvendosur nё New Yokun e freskėt.Ylli i filmit “Meet the Fockers”, thotė se ai ёshtё i habitur se pse aq shumё aktorё tё klasit vendosen nё Los Angeles kur mund tё kenё njё jetё mё tё mirё nё New York.

“Los Angelesi ёshtё qytet i firmave. Nё New York ka ndryshim stinёsh, ka njerėz nё rrugё, mund tё ecёsh rreth e rrotull. Mund tё bёsh jetё. Njerёzit nuk ju shikojnė gjithё kohės”, ka thёnё De Niro.
Robert De Niro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DeNiro:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: