Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce braktis ushqimin e rёndё

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Beyonce braktis ushqimin e rёndё   14/12/2008, 21:52

Kёngёtarja Beyonce Knowles i ёshtё rikthyer ushqimit tё shёndetshёm dhe vallёzimit, pёr tё ndihmuar veten tё zbresё nё peshё.


Ylli i hitit “Crazy in Love”, e cila ёshtё e martuar me reperin Jay-Z nё njё ceremoni sekrete mё herėt gjatё kėtij viti, thotė se ajo i ka braktisur ushqimet e rёnda dhe han vetėm tё shėndetshme me qёllim qё tё rikthehet nё madhёsinё e zakonshme tё fustaneve.

“Shtova nё peshё pёr tё luajtur rolin e Etta James dhe tash ёshtё vėshtirё tё rikthehem sёrish nё formё. Veēanёrisht nё festat e fundvitit, pasi ha shumё”, ka thёnё Beyonce.

“Por, kam vallėzuar dhe qėndruar larg nga ushqimi qё ishte jo i mirё pёr mua. Bёj tё njėjtat gjёra qё bёn ēdokush, i cili dėshiron tё humbё nё peshё”, shton ajo.Beyonce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beyonce braktis ushqimin e rёndё
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: