Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vendet aziatike bashkė kundėr krizės financiare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Vendet aziatike bashkė kundėr krizės financiare   14/12/2008, 05:17

Kina, Japonia dhe Korea e Jugut kanė vendosur tė bashkohen pėr tė pėrballuar efektet e krizės financiare globale. Forcimi i bashkėpunimit ėshtė fjala e rendit tė ditės mes tre gjigandėve aziatikė, qė u takuan nė Fukuoka tė Japonisė, tė cilėt sė bashku pėrbėjnė 75% tė tė gjithė ekonomisė sė Azisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Vendet aziatike bashkė kundėr krizės financiare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: