Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martohet Tommy Hilfiger

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Martohet Tommy Hilfiger   14/12/2008, 03:14

Moguli i modės Tommy Hilfiger ėshtė martuar pėr tė dytėn herė nė njė ceremoni private tė premten.


Hilfiger, 57-vjeēar, dhe e dashura e tij prej 3 vitesh, ish-modelja Dee Ocleppo, i kanė thėnė po njėri tjetrin nė njė ceremoni nė Greenwich.

“Ne deshėm ta bėjmė kėtė para krishtlindjeve”, kishte thėnė dizajneri ditė mė parė pėr New York Post. Ata kishin planifikuar tė martohet gjatė verės, por kjo u shty pėr shkaqe personale.

Ocleppo ka dy fėmijė jashtėmartesor, ndėrsa edhe Hilfiger po ashtu ka katėr fėmijė nga lidhja e kaluar e tij me Susie Hilfiger, martesė e cila pėrfundoi nė vitin 2005.

Dyshja do tė kalojnė muajin e mjaltit nė ishullin privat West Indies nė Mustique ku edhe planifikojnė tė presin edhe Vitin e Ri me miq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Martohet Tommy Hilfiger
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: