Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nicole dėshiron fёmijё me Lewis

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Nicole dėshiron fёmijё me Lewis   14/12/2008, 03:12

Ylli i Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger, dėshiron tё fillojё familje me tё dashurin e saj, ngasėsin e Formula 1, Lewis Hamilton.Kёngёtarja 30-vjeēare ёshtё nё lidhje me kampionin e Formula 1, 23-vjeēar, qё nga viti i kaluar dhe ka shprehur haptas se ajo ёshtё e gatshme tё ‘rehatohet’ me yllin britanik.

“Jam mё e lumtur se qё kam qenё ndonjёherё. Do tё dėshironim tё kishim foshnja tё bukura sё bashku. Do t’ua kёndojmё kёngёn ‘Don’t Cha’ nё barkun tim. Lewis i din tё gjitha fjalėt e kёngёs”, ka thёnё kёngёtarja.

“Jam e dhёnё pas tij dhe sa romantik ёshtё ai. Kur tё martohem dua tё kjo tё jetё e pėrjetshme. Ėndrra ime ёshtё tё jetojmė nё Hawaii”, ka shtuar Nicole.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nicole dėshiron fёmijё me Lewis
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: