Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rose uron West pėr suksesin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rose uron West pėr suksesin   14/12/2008, 03:04

Frontmeni i "Guns N’ Roses", Axl Rose, ka njoftuar se ai nuk ka qenė i zhgėnjyer pasi qė albumi i ri i grupit, "Chinese Democracy", ėshtė 'mposhtur' nė toplista nga albumi i ri i Kanye West.Albumi i shumėpritur i rokerėve legjendarė arriti vetėm vendin e tretė nė Billboarde, nė fillim tė kėtij muaji duke shitur 261.000 kopje. Ndėrkohė qė albumi i ri i West, “808s & Heartbreak” ka kryesuar top-listat e albumeve nė javėn e parė tė lansimit tė tij duke shitur 450.000 kopje.

Ndėrsa Rose ka deklaruar se atij nuk i pengon qė albumi i grupit tė tij ka mbetur nėn hijen e West, pasi qė vetė Rose ėshtė fans i rep kėngėtarit.

“Jam takuar me Kanye nė ndarjen e ēmimeve tė Versacet. Ai ishte shumė i kėndshėm. Unė jam fans i performancės sė tij nė skenė”, ka thėnė i vetmi anėtar i mbetur nga themeluesit e “Guns N’ Roses”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rose uron West pėr suksesin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: