Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Johansson: Liderėt duhet ta dėgjojnė Ahtisarin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Johansson: Liderėt duhet ta dėgjojnė Ahtisarin   12/12/2008, 19:32

Scarlett Johansson ka kėrkuar nga liderėt botėrorė qė t'i dėgjojnė kėshillat e fituesit tė sivjetmė tė ēmimit Nobel pėr paqe, Martii Ahtisari, nė zgjidhjen e problemeve nėpėr bote.
Aktorja ka qenė e pranishme nė koncertin, i cili ėshtė mbajtur nė Oslo tė enjten, pėr nder tė ndarjes sė ēmimit Nobel pėr paqe, dhe ėshtė shprehur se udhėheqėsit botėrorė duhet t’i dėgjojnė fjalėt e ish-presidentit finlandez pėr zgjidhjen e problemeve tė ndryshme.

“Ėshtė me rėndėsi qė t’u themi tė rinjve se vetėm paqja ėshtė fitorja e vėrtetė”, ka thėnė Johansson e cila ka qenė prezantuese e koncertit sė bashku me Michael Caine.Scarlett Johansson dhe Martii Ahtisari gjatė koncertit nė Oslo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Johansson: Liderėt duhet ta dėgjojnė Ahtisarin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: