Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna dhe Kelly e mėsojnė Richien si tė kėndojė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rihanna dhe Kelly e mėsojnė Richien si tė kėndojė   12/12/2008, 19:31

Aktorja Nicole Richie dėshiron tė fillojė karrierė nė muzikė, ndėrsa pėr albumin debutues tė saj do tė kėrkojė ndihmė nga Rihanna dhe Kelly Osbourne.Vajza e adoptuar e kėngėtarit legjendar Lionel Richie, nė vitin 2004 ka qenė anėtare e rok grupit “Darling”, ndėrsa tash dėshiron t’i pėrvetėsojė aftėsitė e saja muzikore pėr tė incizuar njė album.

Ndėrsa mėsohet se ‘mėsuese’ tė Richiet janė hitbėrėsja e kėngės “Umbrella” dhe vajza e legjendarit tė rokut Ozzy Osbourne.

“Rihanna dhe Kelly po mbajnė leksione pėr Nicole, dhe i japin kėshilla se si tė performojė”, ka thėnė njė burim pėr “New York Daily News”.
Nicole Richie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna dhe Kelly e mėsojnė Richien si tė kėndojė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: