Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Costello dhe Sting nė koncertin inaugurues tė Obamės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Costello dhe Sting nė koncertin inaugurues tė Obamės   12/12/2008, 19:30

Elvis Costello, Sting dhe Seal do tė paraqiten nė njė koncert nė Washington pėr tė festuar inaugurimin e presidentit tė zgjedhur amerikan, Barack Obama, mė 20 janar tė viti tė ardhshėm.


Kėngėtarėt britanikė do tė jenė tė shoqėruar nga njė numėr i madh artistėsh amerikanė pėr mbajtjen e koncertit jozyrtar nė inaugurimin historik tė presidentit tė parė afro-amerikan.

Anne Hathaway, Susan Sarandon, Marcia Cross dhe regjisorėt, Spike Lee dhe Ron Howard, do tė jenė ndėrmjet tė pranishmėve nė koncertin, pėr tė cilin tashmė janė shitur tė gjitha biletat, ndėrsa paratė e grumbulluara do tė jepen pėr bamirėsi.

Elvis Costello
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Costello dhe Sting nė koncertin inaugurues tė Obamės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: