Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 DiCaprio: Winslet aktorja mė e mirė e kohės sė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: DiCaprio: Winslet aktorja mė e mirė e kohės sė re   12/12/2008, 19:29

Leonardo DiCaprio e ka lėvduar bashkaktoren e tij nga filmi “Titanic”, Kate Winslet, duke thėnė se ajo ėshtė aktorja mė e mirė e gjeneratės sė re.Dy aktorėt tė cilėt kanė luajtur nė hit-filmin e vitit 1997, “Titanic”, janė bashkuar sėrish pėr tė luajtur nė filmin e ri “Revolutionary Road”, ngjarja e tė cilit vendoset nė Amerikėn e viteve tė pesėdhjeta, ndėrsa DiCaprio ka qenė plot fjalė miradije pėr aktoren.

“Pse tė mos punoja sėrish me aktoren mė tė mirė tė gjeneratės sė saj? Mendoj se tė dy kemi dashur tė punojmė sėrish nė njė projekt nė tė ardhmen, mirėpo e kam pasur vėshtirė tė vendos tė luaj pėrballė saj, pasi qė ajo ėshtė njė aktore shumė mė e mirė se unė”, ka thėnė DiCaprio pėr “Entertainment Weekly”, duke iu referuar bashkėpunimit tė tyre mė tė ri.

DiCaprio dhe Winslet nė filmin "Revolutionary Road"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DiCaprio: Winslet aktorja mė e mirė e kohės sė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: