Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie dhe Pitt nominime tė dyfishta nė Golden Globe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jolie dhe Pitt nominime tė dyfishta nė Golden Globe   12/12/2008, 19:28

Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanė ēfarė tė festojnė kėtė fundviti, pasi dyshja qė tė dy kanė fituar nominime nė kategoritė pėr aktorin/en mė tė mirė nė Golden Globe Award.Ēifti i Hollywoodit qė tė dy janė tė nominuar, Angelina nė kategorinė aktorja mė e mirė nė dramė pėr rolin nė filmin “Changeling” dhe Pitt ka fituar nominim nė kategorinė e aktorit mė tė mirė pėr paraqitjen nė filmn “The Curious Case Of Benjamin Button”.

Jolie do tė garojė me aktoret Anne Hathaway, Meryl Streep, Kristin Scott Thomas dhe Kate Winslet.

“Jam e nderuar qė jam dominuar nga Hollywood Foreign Press nė njė kategori me aq shumė femra tė jashtėzakonshme. Ėshtė njė pėrvojė e mrekullueshme, qė kam pasur mundėsi tė punoj me Clint Eastwood”, ka thėnė Jolie.

Ndėrkaq, Pitt do tė luftojė pėr ēmimin me Leonardo DiCaprio, Frank Langella, Sean Penn dhe Mickey Rourke.
Angelina Jolie dhe Brad Pitt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie dhe Pitt nominime tė dyfishta nė Golden Globe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: