Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Single Ladies”, singli mė i mirė i vitit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: “Single Ladies”, singli mė i mirė i vitit   12/12/2008, 19:26

Singli i Beyonce Knowless, “Single Ladies”, ėshtė emėrtuar Singli mė i Mirė i Vitit 2008 nė njė votim tė ri tė magazinės Rolling Stone.Singli i cili arriti numrin njė nė Billboard Hot 100 gjatė javės sė kaluar, ka mposhtur dy hitet, atė tė Rihannas, “Disturbia” dhe atė tė Katy Perryt, “I Kissed A Girl”, pėr tė marrė kryesimin e hitlistės sė magazinės sė famshme.

Edhe burri i Beyonce, Jay-Z, po ashtu ka lėnė gjurmėt e tij nė kėtė votim, pasi kėnga e tij “Swagga Like Us”, njė bashkėpunim me reperin T.I., ėshė renditur e 22-ta nga 100 kėngėt e vitit.

Top 10 ėshtė ky:
1. Beyonce Knowles - Single Ladies (Put A Ring On It)
2. Santogold - LES Artistes
3. MGMT - Time To Pretend
4. Blitzen Trapper - Furr
5. Lil Wayne - Lollipop
6. Beck - Gamma Ray
7. Estelle feat
. Kanye West - American Boy
8. My Morning Jacket - I'm Amazed
9. Coldplay - Viva la Vida
10. T.I. - No Matter What
Beyonce Knowless
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Single Ladies”, singli mė i mirė i vitit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: