Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rikthehet Xuxi me kėngė tė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rikthehet Xuxi me kėngė tė re   12/12/2008, 19:25

Naim Bunjaku, i njohur tek audienca si Xuxi, ka kohė qė mungon dhe nuk ėshtė prezantuar nė radiotelevizione me ndonjė kėngė ose ndonjė videoklip tė ri, ndėrsa kjo ka ndodhur "si pasoje e rrethanave tė krijuara nė tregun muzikor qė nuk ėshtė nė rregull".Megjithatė, KTV njofton se kėngėtari tashmė e ka njė kėngė tė re, subjekti i tė cilės flet pėr njė vajzė e cila kalon kufijtė me lirinė e tepruar.

Xuxi ka njoftuar se planifikon qė kėngės t’ia realizojė edhe njė videoklip, i cili “do tė jetė jokomercial”.
Xuxi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rikthehet Xuxi me kėngė tė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: