Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aniston pozon lakuriq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Aniston pozon lakuriq   12/12/2008, 19:24

Jennifer Aniston ka treguar se ajo ende duket seksi pavarėsisht se ėshtė duke i mbushur 40 vjet, pasi ka pozuar nudo pėr ballinėn e revistės amerikane "GQ".Ish-aktorja e serialit “Friends” ka pozuar krejt lakuriq duke mbajtur vetėm njė kravatė dhe duke i mbuluar gjinjtė, pėr numrin e janarit tė revistės pėr meshkuj “GQ”, ndėrsa njė muaj pas (11 shkurt) ajo i mbush 40 vjet.

Nė kėto fotografi aktorja duket sė paku dhjetė vite mė e re sesa mosha qė ka.


Jennifer Aniston nė ballinėn e revistės
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston pozon lakuriq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: