Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jessica Simpson dėshiron familje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jessica Simpson dėshiron familje   12/12/2008, 19:22

Jessica Simpson dėshiron qė kėtė verė tė martohet nė Teksas dhe pas martesės tė mbetet shtatzėnė dhe tė fillojė familje.


Kėngėtarja 28-vjeēare, e cila aktualisht ėshtė nė lidhje me futbollistin amerikan, Tony Romo, ka dėshirė tė madhe qė tė martohet dhe tė fillojė familjen e saj, sidomos pasi motra e saj, Ashlee, ka lindur djalė muajin e kaluar.

“Jessica dėshiron tė martohet dhe pastaj tė lindė fėmijė. Ajo ėshtė mė tradicionale se Ashlee. Dėshiron tė martohet verėn qė vjen nė Teksas”, ka thėnė njė shoqe e kėngėtares pėr revistėn “Touch Weekly”.


Jessica Simpson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jessica Simpson dėshiron familje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: