Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Noizy me album tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Noizy me album tė ri   12/12/2008, 19:22

Noizy, boksieri nga Shqipėria i cili ėshtė shndėrruar nė kėngėtar, ka njoftuar se ėshtė nė pėrgatitje tė albumit tė ri, i cili do tė pėrmbaje ritme tė ndryshme muzikore, si underground, rap, reggae, komercial, sreet life, talk, bashment” etj., si edhe befasi tė shumta pėr fansat e tij.


Noizy ėshtė bėrė i njohur pėr audiencėn Shqiptare me kėngėn “Fly” tė cilėn e ka realizuar me Rozana Radin.

Reperi ka jetuar nė Londėr ku ka ushtruar profesionin e boksierit, ndėrsa ka vendosur tė kthehet nė Shqipėri qė tė merret me muzikė.


Noixy dhe Rozi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Noizy me album tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: