Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qka Mendoni Pėr Mua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Qka Mendoni Pėr Mua   11/12/2008, 23:23

study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ajdeiktani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 47
Location : corfu
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   11/12/2008, 23:29

Vajze me temperament dhe sexi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   12/12/2008, 02:24

Mendoj se je nje vajze shume e mire, e sjellshme, me nje kulture te lart, Dhe kryesorja "Me zemer te bardh" Po ashtu je nje bukuroshe e madhe.
AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   12/12/2008, 19:35

ajdeiktani shkruajti:
Vajze me temperament dhe sexi....

Hahahaa.. Hėmmm.. Flm clown Rolling Eyes Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   12/12/2008, 19:36

AdmiraL™ shkruajti:
Mendoj se je nje vajze shume e mire, e sjellshme, me nje kulture te lart, Dhe kryesorja "Me zemer te bardh" Po ashtu je nje bukuroshe e madhe.
AdmiraL

Flm shumė ! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   13/12/2008, 16:46

Skom fjale mat mir se ti skemi me gjet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   14/12/2008, 03:01

ProfessionaL shkruajti:
Skom fjale mat mir se ti skemi me gjet.
Flm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   14/12/2008, 05:04

Mendoj qe je shum e mir si xemel -> Zemer duartrokitje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   14/12/2008, 21:47

Albulena shkruajti:
Mendoj qe je shum e mir si xemel -> Zemer duartrokitje
Flmm Lenaa Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   18/12/2008, 17:43

BoraBardh ska perse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   24/12/2008, 19:21

Yllnesh je Very Happy

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   25/1/2009, 18:00

BoraBardh ste njohe mire,por nga postimet e tua je Perkect me vjen mire per tyy. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   25/1/2009, 18:00

BoraBardh Perfeckt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   25/1/2009, 20:48

Flm,Bukuroshja =)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Igli
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 28
Location : Tirone
Registration date : 08/03/2011

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   8/3/2011, 14:32

qe paske emnin shum seksi Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   9/4/2011, 21:56

Igli shkruajti:
qe paske emnin shum seksi Razz lol!
Razz edhe ti lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qka Mendoni Pėr Mua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Thashetheme-
Kėrce tek: