Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 EULEX-i, hap i rėndėsishėm pėr vendosjen e ligjit nė Kosovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: EULEX-i, hap i rėndėsishėm pėr vendosjen e ligjit nė Kosovė   11/12/2008, 17:15

Ministri i Jashtėm britanik, David Miliband ka pėrshėndetur vendosjen e misionit EULEX nė Kosovė, duke e konsideruar atė njė hap tė rėndėsishėm drejt vendosjes se ligjit pėr tė gjithė qytetarėt e Kosovės.Pėrmes njė deklarate, tė cilėn e pėrcjell Ambasada e Britanisė nė Prishtinė, Miliband ėshtė shprehur se nisja e misionit EULEX ėshtė tepėr e rėndėsishme dhe se qeveria e Kosovės duhet tė bashkėpunojė duke marrė nė konsideratė shqetėsimet e serbėve dhe minoriteteve tė tjera qė jetojnė nė vend.

"Bashkėpunimi me EULEX ėshtė njė tregues i rėndėsishėm edhe pėr integrimin e Kosovės nė Evropė”, thekson ndėr tė tjera Miliband nė deklaratėn e tij.Ministri i Jashtėm britanik, David Miliband.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
EULEX-i, hap i rėndėsishėm pėr vendosjen e ligjit nė Kosovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: