Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ashlee: Tė qenit nėnė ėshtė fantastike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Ashlee: Tė qenit nėnė ėshtė fantastike   11/12/2008, 17:12

Ashlee Simpson ka shkruar nė blogun e saj nė internet se tė qenit nėnė ėshtė pėrvoja mė e veēantė qė ka jetuar ajo.Kėngėtarja nė nėntor lindi djalin e parė me burrin e saj Pete Wentz, tė cilin e emėrtoi Bronx Mowgli.

“Tė qenit nėnė ėshtė pėrvoja mė fantastike tė cilėn e kam pėrjetuar. Bronx mė bėn qė qeshi ēdo ditė”, ka thėnė Ashlee.


Ashlee Simpson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ashlee: Tė qenit nėnė ėshtė fantastike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: