Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria: David mė pėlqen natyrale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Victoria: David mė pėlqen natyrale   11/12/2008, 17:11

Victoria Beckham thotė se ajo shumė rrallė grimohet, pasi burri i saj, David Beckham, e pėlqen kur ajo ėshtė natyrale.“Rallė vendosi grim nė shtėpi. Mendoj se meshkujt i duan femrat mė natyrale se qė mendojmė ne. David gjithmonė thotė se ai mė dėshiron pa grim”, ka thėnė Victoria.

Ish-anėtarja e Spice Girls ka tri djem me futbollistin e LA Galaxy, ndėrsa mė herėt ka thėnė se ata dėshirojnė ta zgjerojnė edhe mė tej familjen e tyre.Victoria dhe David Beckham
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Victoria: David mė pėlqen natyrale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: