Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aniston: Mayer ėshtė i rrallė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Aniston: Mayer ėshtė i rrallė   11/12/2008, 17:10

Jennifer Aniston ka lėshuar njė varg lėvdatash mbi tė dashurin e saj John Mayer dhe thotė se ajo pėlqen ta shohė atė duke performuar.


Ish-aktorja e serisė “Friends” dhe ylli i hitit “No Such Thing”, ringjallėn lidhjen e tyre nė tetor, pas njė ndarje tė shkurtė. Dhe Aniston tash thotė se ajo ėshtė krenare me bukuroshin e saj.

“Ai ėshtė njė i rrallė. Ėshtė i jashtėzakonshėm dhe ėshtė mrekulli ta shikosh atė. Mėnyra se si punon truri i tij dhe mėnyra se si ai mendon... ėshtė bukur”, ka thėnė aktorja.


Jennifer Aniston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston: Mayer ėshtė i rrallė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: