Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jackson refuzon terapinė grupore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jackson refuzon terapinė grupore   11/12/2008, 17:09

Aktori i aksionit Samuel L. Jackson refuzon tė kėrkojė ndihmė profesionale pėr problemet e tij me alkoolin dhe drogėn, pasi qė "terapitė grupore, tė cilat realizohen pranė shtėpisė sė tij nė Los Angeles janė tė ēuditshme".


Ylli i filmit “Pulp Fiction” qe njė kohė tė gjatė ka probleme me alkoolin dhe drogėn. Ai madje ėshtė shtruar nė rehabilitim nė vitin 1990 me ē’rast kishte arritur tė shmangej nga kėto shprehi tė kėqija, dhe tash e 18 vite nuk i pėrdor mė ato.

Por pėr tė qenė mė i sigurt se nuk do t’u kthehet shprehive tė vjetra, ai duhet tė vazhdojė me terapinė psikike, mirėpo Jacksonit nuk i pėlqejnė terapitė grupore tė alkoolikėve.

“Ėshtė shumė e ēuditshme. Dėgjon tregime qė tė bėjnė tė ndjehesh keq. Thjeshtė nuk mė pėlqen tė jem nė grupe tė tilla”, ka thėnė aktori.


Samuel L. Jackson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jackson refuzon terapinė grupore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: