Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jennifer Hudson i kthehet punės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jennifer Hudson i kthehet punės   11/12/2008, 00:07

Jennifer Hudson i ėshtė kthyer punės nga mungesa e saj pėr shkak tė tragjedisė familjare, me ē’rast ia vranė nėnėn, vėllanė dhe nipin.


Kėngėtarja/aktorja do tė fillojė xhirimin e kripit tė ri pėr kėngėn “If It Isn't Love” javėn e ardhshme nė Los Angeles.

27-vjeēarja ėshtė dashur tė fillojė xhirimet e kėngės mė herėt, por nė atė kohė u gjetėn tė vrarė nėna e saj, Hudson Donerson dhe vėllai Jason Hudson nė shtėpinė e tyre nė Chicago, ndėrsa tre ditė mė vonė u gjet trupi i nipit shtatėvjeēar Julian King nė njė pjesė tjetėr tė Chicagos.


Jennifer Hudson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jennifer Hudson i kthehet punės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: