Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brad Pitt kryeson listėn dėshirave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Brad Pitt kryeson listėn dėshirave   11/12/2008, 00:05

Njė anketim ka treguar se femrat ėndėrrojnė qė Babadimri kėtė vit t’ua sjellė dhuratė Brad Pittin.


Hamshori hollivudian ka kryesuar listėn e personave tė famshėm, tė cilėt femrat do tė dėshironin t’i pranojnė si dhuratė pėr Vitin e Ri.

Pas tij janė renditur aktori britanik Orlando Bloom dhe kėngėtari Justin Timberlake.

Fatkeqėsisht tė tre kėta meshkuj janė tė dashuruar marrėzisht, prandaj shanset pėr t’i fituar ata kėtė vit janė shumė tė vogla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ajdeiktani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 48
Location : corfu
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Brad Pitt kryeson listėn dėshirave   11/12/2008, 00:14

Femrat nuk duhet ti humbin shpresat,por derisa te vije ajo dite, le te bejne dashuri me plakun e vitit te ri ,qe ti ndihmoje vitin tjeter??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brad Pitt kryeson listėn dėshirave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: