Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pattison i pėlqen femrat “e ēmendura”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pattison i pėlqen femrat “e ēmendura”   11/12/2008, 00:05

Ylli i filmit “Twilight”, Robert Pattinson, thotė se atė e tėrheqin femrat tė cilat janė lehtėsisht tė ēmendura.


Aktori, i cili ėshtė aktual me filmin e ri qė flet rreth romancės sė vampirit, thotė se ai pėlqen “njė lloj ēmendurie” tek femrat, por thotė edhe se ka dėshirė qė ato ta urrejnė nė fillim tė lidhjes.

“Gjithmonė mė kanė pėlqyer njė lloj ēmendurie tek femra, dhe kur ato vėrtetė janė shumė tė fuqishme. Por mė pėlqen edhe kur ato mė urrejnė qė nė fillim”, ka thėnė aktori.


Ylli i filmit “Twilight”, Robert Pattinson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pattison i pėlqen femrat “e ēmendura”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: