Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Biel zhvishet nė filmin e radhės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Biel zhvishet nė filmin e radhės   11/12/2008, 00:03

E dashura e Justin Timberlake, aktorja 26-vjeēare Jessica Biel, paraqitjet nė disa skena tė nxehta nė filmin e ardhshėm “Powder Blue”.


Pas komedisė “Easy Virtue”, e cila u prezantua njė muaj mė parė nė Festivalin e Filmit nė Romė, Biel tani vjen nė rolin e njė striptisteje.

Nė internet janė shpėrndarė edhe pamjet e para tė filmit “Powder Blue”, ku Jessica shfaqet tėrėsisht nudo. Ky film flet pėr historinė e katėr personazheve, tė cilėt takohen nė Los Angeles nė prag Krishtlindjeve.

Biel luan rolin e njė vajze, e cila takohet me ish-tė dashurin e saj, pas 25 vitesh qėndrimi burg tė tij. Nė film luajnė edhe Forest Whitaker, Kris Kristofferson dhe Patrick Swayze.Jessica Biel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Biel zhvishet nė filmin e radhės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: